WSZYSTKIE DZIECI ZAPRASZAM NA ANGIELSKI METODĄ
LEO ENGLISH


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Zosia

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

METODA EFEKTYWNEJ NAUKI
ortografia, koncentracja, pamięć, notowanie, matematyka


PRZYJDŹ I SKORZYSTAJ Z LEKCJI POKAZOWEJ
Janek

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNĄ PREZENTACJĘ METODY BLS

JESTEŚMY DO TWOJEJ DYSPOZYCJI
Zespół Leader School

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Nasi lektorzy

Joanna

Trenerka programu Leo Maniak
Jestem psychologiem i terapeutą zajęciowym. Pracuję ze smykami w przedszkolu oraz wspólnie z osobami z niepełnosprawnością, wytwarzam różne rękodzielnicze cudeńka, jak i prowadzę z nimi zajęcia teatralne. W pracy z ludźmi cenię sobie fakt, że wymaga ona ciągłej uwagi i otwartości na drugiego oraz nie małej dozy kreatywności. Chętnie przebywam w pięknych okolicznościach przyrody, w szczególności w górach oraz wystaję w kolejkach po wejściówki do teatru. Lubię taniec i ruch, zwłaszcza jazdę na łyżwach i rolkach, czasami jednak odpowiada mi bezruch. Interesuje mnie także gotowanie oraz próbowanie coraz to nowych smaków.

Ewa

Nazywam się Ewa Michałek-Czerepak. Mam wykształcenie wyższe pedagogiczne. Jestem nauczycielem dyplomowanym języka angielskiego. Uczę, bo lubię uczyć, ale przede wszystkim bardzo lubię dzieci i młodzież. W mojej rodzinie profesja nauczyciela jest dziedziczna : babcia była nauczycielem wychowania fizycznego, a mama germanistką. W wolnym czasie dużo czytam, spaceruję z moją sunią. Lubię też dobry film i zwiedzanie ciekawych i pięknych zakątków. Moją drugą ojczyzną, ojczyzną z wyboru jest Szkocja. Spędziłam w niej 9 pięknych lat i trochę za nią tęsknię.

Dorota

Trenerka programu Leo Maniak
Jestem studentką pedagogiki w Kolegium Nauczycielskim pod patronatem Uniwersytetu Warszawskiego, na kierunku Nauczanie początkowe z wychowaniem przedszkolnym. Obecnie pracuję jako planistka oraz jako trener programu Leo maniak. W kierunku pedagogiki pchnęło mnie zainteresowanie wszechstronnym rozwojem dzieci. Idąc za tą myślą, w pracy z dziećmi skupiam swoją uwagę na wspieraniu, a nie zaburzeniach rozwoju. Pragnę przyczyniać sie do tego, aby każde dziecko miało równe szanse. Lubię indywidualny kontakt z dziećmi. Zajęcia Leo Maniak dają mi możliwość dotarcia do każdego, co zwiększa efektywność mojej pracy. Staram sie skupiać na indywidualnych potrzebach moich uczniów i zawsze służyć im pomocą.
Jestem wesołą, energiczną i otwartą osobą, ciekawą świata. Kocham muzykę, jest ona nieodłączną częścią mojego życia. Prowadzę i promuję zdrowy tryb życia. Zdrowa dieta i aktywność fizyczna to część recepty na szczęśliwe życie. Moje największe pasje to gotowanie, pilates i jazda na rowerze. Lubię podróżować, chętnie poznaje nowe miejsca i uczę sie nowych rzeczy. Pamiętajmy człowiek uczy sie całe życie.
Pozdrawiam i zapraszam na zajęcia!

Anna

Lektor języka angielskiego i języka polskiego
Niektórzy językoznawcy uważają, że w języku jest zawarta różnie zwerbalizowana interpretacja rzeczywistości, czyli to, jak postrzegamy i rozumiemy otaczający nas świat. Przez analizę języka poznajemy nie tylko ten język, lecz także społeczność, która się nim posługuje. Na swoich zajęciach pomagam odkrywać świat po polsku i po angielsku zarówno tym najmłodszym, jak i nieco starszym uczniom. Studia pedagogiczne z zakresu nauczania języka angielskiego, które ukończyłam na Uniwersytecie Warszawskim, pozwoliły mi rozwinąć i doskonalić swój warsztat metodyczny, dlatego wiem, jak trafić do każdego ucznia. Jestem także polonistką i redaktorem, a moje zainteresowania naukowe to językoznawstwo (zwłaszcza językowy obraz świata i bieżące zmiany w języku) oraz psychologia motywacji.
Prywatnie nie cierpię bezczynności – myślę, że życie jest zbyt krótkie, żeby spędzić je w jednym miejscu. Jest przecież tyle do zobaczenia, zrobienia, posmakowania... Wyruszam więc w kolejną podróż – po wąskich i zapomnianych uliczkach mojej ukochanej Warszawy, krętych tatrzańskich szlakach, piaszczystej plaży lub po falach Bałtyku. Podróżuję także, czytając: do Cintry, Redanii czy Temerii z Sapkowskim, w dawne czasy z Jasienicą i Davisem albo do świata poezji z Przerwą-Tetmajerem. A później, z akumulatorami naładowanymi pozytywną energią, wracam do moich uczniów.

Joanna

Trenerka programu Leo Maniak
Z wykształcenia i zamiłowania polonistka, ukończyłam specjalizacje pedagogiczną i edytorską na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Z zawodu jestem pedagogiem, trenerem Leo Maniaka, redaktorem w portalu internetowym oraz twórcą haseł reklamowych. W wolnym czasie pracuję jako wolontariuszka fundacji Dr Clown i piszę do szuflady. Uwielbiam ludzi, zwierzęta, książki i gry towarzyskie. Jestem patriotką zafascynowaną klimatem międzywojnia oraz tematem Polski w II wojnie światowej. Inspirację czerpię z ludzi, dlatego nauczanie traktuję jako ciągły rozwój osobisty. Tyle samo wnoszę w świat swych podopiecznych, co oni w mój. Wierzę, że wiedza to oręż zarówno jednostki, jak i narodu, a odpowiednio podana może stać się świetną zabawą. Jestem absolutną optymistką przyznającą się do bycia wiecznym dzieckiem.

Anna

Jestem młodą, energiczną, rzetelną i pracowitą osobą. Bycie nauczycielką mam we krwi – mój tato był profesorem matematyki i fizyki. Z natury jestem spokojna i łagodna, chociaż dość wymagająca i stanowcza, jeśli wiem, że coś idzie w dobrym kierunku. Moją mocną stroną jest erudycja w mowie i piśmie - bardzo przykładam wagę do poprawności wymowy i gramatyki. Z chęcią podejmuję się nowych wyzwań. Uwielbiam uczyć się języków i poszerzać horyzonty - oprócz angielskiego uczę się także Esperanto. To zdecydowanie pomaga mi w zrozumieniu punktu widzenia uczniów, kiedy nie rozumieją jakichś zasad, których nie ma w języku polskim. Nauczam też hobbystycznie niemieckiego – mam rodzinę w Niemczech i dzięki ich pomocy od dziecka staram się rozwijać także ten język. Oprócz tego prowadzę kilka kanałów na YouTube (m.in. o moich świnkach morskich). Bardzo interesuję się sztuką tworzenia filmów i w wolnych chwilach, oprócz tworzenia własnych filmików, zajmuję się m.in. tłumaczeniem list dialogowych.