Metoda Leo English i robot EMYS
zafascynują dzieci językiem angielskim!


Metoda Leo English, Metoda Leo Maniak, Metoda BLS


Angielski dla dzieci Metodą Leo English
od 2 do 12 roku życia

ZOBACZ SZCZEGÓŁY


Efektywna nauka Metodą Leo Maniak - ortografia, sprawne czytanie i notowanie, pamięć, matematyka, koncentracja

ZOBACZ SZCZEGÓŁY


Metoda BLS - uczy mówić!

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Nasi lektorzy

Chris

Lektor języka angielskiego (Native speaker) i lektor języka japońskiego.
I am an English and Japanese language teacher at Leader School Piaseczno, and a native English speaker. I graduated with a degree in Social Anthropology and Japanese from the School of Oriental and African Studies in London, and I am fully TEFL qualified with several years of teaching experience across three different countries.
Languages have always been one of my main interests; they allow me to communicate with people I couldn’t before, and explore new places and cultures, which as an anthropologist, I am always trying to do. I like learning about different and interesting ways to see the world, and sharing new ideas and perspectives with others. I often do this in the classroom, and find I learn as much from my students as I teach them.

Magda

Jestem lektorką j.angielskiego i trenerką metody BLS, z wykształcenia filologiem angielskim. Odkąd pamiętam, chciałam zaszczepiać swoją pasję do języka Szekspira innym. Praca z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi daje mi wiele satysfakcji, poczucie spełnienia i ogromną dawkę pozytywnej energii. Jestem nałogową pożeraczką książek, głównie obyczajowych, kryminałów i powieści historycznych związanych z tematem II wojny światowej. Moją drugą wielką pasją jest muzyka, która, jak napisał Victor Hugo, „wyraża wszystko, co nie może być wypowiedziane, ale o czym nie można milczeć.”

Ewa

Nazywam się Ewa Michałek-Czerepak. Mam wykształcenie wyższe pedagogiczne. Jestem nauczycielem dyplomowanym języka angielskiego. Uczę, bo lubię uczyć, ale przede wszystkim bardzo lubię dzieci i młodzież. W mojej rodzinie profesja nauczyciela jest dziedziczna : babcia była nauczycielem wychowania fizycznego, a mama germanistką. W wolnym czasie dużo czytam, spaceruję z moją sunią. Lubię też dobry film i zwiedzanie ciekawych i pięknych zakątków. Moją drugą ojczyzną, ojczyzną z wyboru jest Szkocja. Spędziłam w niej 9 pięknych lat i trochę za nią tęsknię.

Daria

Jestem młodą, energiczną, rzetelną i pracowitą osobą. Nauka innych zawsze była obecna w moim życiu, ponieważ moja mama również studiowała pedagogikę, uczyła - była wykładowcą i właścicielką szkół policealnych dla dorosłych. Myślę, że na pewno po niej odziedziczyłam zamiłowanie do nauki. Studiuję pedagogikę przedszkolno-wczesnoszkolną na Uniwersytecie Warszawskim, aby moc kształcić się w tym co uwielbiam robić. Z natury jestem osobą bardzo spokojną i łagodną lecz potrafię też być wymagająca i stanowcza, jeśli wiem, że jest taka konieczność.Moją mocną stroną jest przekazywanie wiedzy w sposób prosty, przyjemny oraz wesoły - bez stresu, bardzo przykładam wagę do poprawności wymowy i gramatyki. Dotychczasowa praca z uczniami nauczyła mnie tego aby podchodzić do każdego indywidualnie, bezstresowo oraz z uśmiechem. Z chęcią podejmuję się nowych wyzwań, dlatego zawsze czekam z niecierpliwością na kolejne zajęcia z moimi uczniami! Dodatkowo moją pasją jest uczyć się języków i poszerzać dotychczasowo zdobytą wiedzę. Jestem osobą bardzo troskliwą i delikatną w stosunku do najmłodszych. W wolnych chwilach uczę dodatkowo dzieci udzielając im korepetycji, czytam książkę bądź spędzam czas na świeżym powietrzu-jazda konna, spacery z psem.

Anna

Ukończyłam studia magisterskie we Wszechnicy Polskiej Szkoły Wyższej w Warszawie na kierunku filologia angielska. Języki obce są moją pasją. Oprócz angielskiego znam również biegle rosyjski i ukraiński. W kręgu moich zainteresowań znajdują się podróże, architektura, muzyka, kino, literatura, sztuka i psychologia.
Jako nauczycielka angielskiego pracuję już 17 lat. Jestem osobą energiczną i kreatywną, a praca z dziećmi pozwala mi realizować te cechy. Lubie pracować z dziećmi dlatego, że one interesują się wszystkim co nowe i z ciekawością poznają świat, a zajęcia angielskiego spełniają te wymagania. Praca z dziećmi daje mi satysfakcję i radość gdy wychodzą z zajęć zachwycone i z niecierpliwością czekają na kolejną lekcję. Razem z nimi cieszę się ich sukcesami i postępami w nauce obcych języków.

Dorota

Trenerka programu Leo Maniak
Jestem studentką pedagogiki w Kolegium Nauczycielskim pod patronatem Uniwersytetu Warszawskiego, na kierunku Nauczanie początkowe z wychowaniem przedszkolnym. Obecnie pracuję jako planistka oraz jako trener programu Leo maniak. W kierunku pedagogiki pchnęło mnie zainteresowanie wszechstronnym rozwojem dzieci. Idąc za tą myślą, w pracy z dziećmi skupiam swoją uwagę na wspieraniu, a nie zaburzeniach rozwoju. Pragnę przyczyniać sie do tego, aby każde dziecko miało równe szanse. Lubię indywidualny kontakt z dziećmi. Zajęcia Leo Maniak dają mi możliwość dotarcia do każdego, co zwiększa efektywność mojej pracy. Staram sie skupiać na indywidualnych potrzebach moich uczniów i zawsze służyć im pomocą.
Jestem wesołą, energiczną i otwartą osobą, ciekawą świata. Kocham muzykę, jest ona nieodłączną częścią mojego życia. Prowadzę i promuję zdrowy tryb życia. Zdrowa dieta i aktywność fizyczna to część recepty na szczęśliwe życie. Moje największe pasje to gotowanie, pilates i jazda na rowerze. Lubię podróżować, chętnie poznaje nowe miejsca i uczę sie nowych rzeczy. Pamiętajmy człowiek uczy sie całe życie.
Pozdrawiam i zapraszam na zajęcia!

Zapisz się na bezpłatne zajęcia pokazowe DLA DZIECI DLA DOROSŁYCH